Катастрофата, която стана вчера около 11:20 часа на бул. „България“ /в посока ГКПП/, е по вина на 19-годишния водач на БМВ-то, съобщиха от полицията.
Аавтомобил „БМВ“ с русенска регистрация, управляван от 19-годишен, не е спазил необходимата дистанция от движещия се пред него и намаляващ скоростта си товарен автомобил „Мерцедес“ и го е блъснал в задната му част.
При произшествието е пострадал 19-годишният шофьор, който е откаран от екип на ЦСМП в болница „Канев“, където е диагностициран с натъртване в областта на гърдите и е освободен за домашно лечение.
Пробите на водачите за алкохол са били отрицателни. Произшествието е документирано от пътните полицаи с причина – неспазена дистанция.
Оооо , това не може да е истина . Във Фейсбук десетки клавиатурни 20-годишни нинджи с профилни снимки в стил “На ММА ходя , и на бокс ходя“ , със зъби и нокти защитават водача на лекият автомобил …………….. .
“ Не е време за подигравки““ , “Като не знаете не говорете“ , “Тествах БМВ-то , проблем ли е “ , и други изказвания в този стил ……..